Múčniky

Príležitosť pre všetkých nepolepšiteľných maškrtníkov. Koláče, zákusky, bábovky, keksy, omelety, pirohy, jednoducho sladkosti od výmyslu sveta. Tieto recepty potešia aj všetky domáce cukrárky, ktoré chcú svoju rodinku prekvapiť každú nedeľu novým dezertom ku káve či čaju.


Recepty

23.06.2017 12:37

Schwarzwaldské tortičky

Varenie – Recepty – Múčniky a dezerty   Tortičkami so šľahačkou a višňami potešíte milovníkov...

Celý článok

—————

09.06.2017 17:43

Jahodová snehová torta

Varenie – Recepty – Múčniky a dezerty   Výnimočná jahodová torta si vyžaduje trpezlivosť pri príprave, ale stojí...

Celý článok

—————

24.05.2017 16:11

Bábovka s rebarborou

Varenie – Recepty – Múčniky a dezerty   Sezónna bábovka s ovocnou príchuťou...

Celý článok

—————


V hlavnej úlohe rebarbora

Pri príprave múčnikov ju často zvykli používať naše staré mamy. Oplatí sa občas vrátiť k tradičným receptúram, prípadne experimentovať. Rebarborový koláč alebo bábovka s polevou za to stoja. A rebarbora je dobrým základom aj pre chutné želé.Viac tu: http://domarada.webnode.sk/

V hlavnej úlohe rebarbora

Pri príprave múčnikov ju často zvykli používať naše staré mamy. Oplatí sa občas vrátiť k tradičným receptúram, prípadne experimentovať. Rebarborový koláč alebo bábovka s polevou za to stoja. A rebarbora je dobrým základom aj pre chutné želé.


Sladké a ľahučké ako sneh ...

... sú múčniky pripravené z bielkov. Potravinárska farba sa postará o optický efekt. Z bezé sa dajú pripraviť srdiečka pre zamilovaných alebo snehový múčnik so šľahačkou a ovocím, ktorý je pomenovaný po ruskej primabaleríne Anne Pavlovej.


Sladký život


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


přesný čas

 

Múku pri príprave piškótového cesta na koláč najprv rozmiešame so soľou alebo s práškom do pečiva, až potom pridáme ostatné ingrediencie.