02.11.2015 11:56

ZDRAVIE

(zdravotné problémy, klasická i alternatívna liečba, duševné zdravie)

 

(Ilustračné foto: pixabay.com)

                                     

PREDSTAVUJEME NOVINKY NA KNIŽNOM TRHU:

 

Chcem žiť zdravo

Všetci chceme byť zdraví, no iba málokto sa teší naozaj pevnému zdraviu a sile. Oveľa viac ľudí sa sťažuje, že im chýba energia – či už z prepracovania, po chorobe, v dôsledku ťažkých životných a pracovných podmienok, alebo v súčasnosti aj v dôsledku veľkých výkyvov počasia. To všetko sa dá riešiť pomocou jednoduchých a účinných metód, ktoré si však vyžadujú trochu snahy. No vari nestojí za to starať sa o seba, aby sme neboli chorí? Na posilnenie odolnosti sú dôležité vhodne zvolená a vyvážená strava, správne, hlboké dýchanie nosom, pravidelný pohyb a otužovanie tela. Silný organizmus s dobre fungujúcim imunitným systémom sa chorobe tak ľahko nepoddá, nepoloží ho nijaká bolesť ani únava.

Pevná väzba
Vydavateľstvo: IKAR

 

Extrémne premeny

Chris a Heidi Powellovci, odborníci na premeny a moderátori televíznej show Extreme Weight Loss (Extrémne chudnutie), vám v knihe ponúkajú osvedčený návod na chudnutie a udržanie váhy, ktorá vám zmení život.
Autori predkladajú prepracovaný detailný plán ako je možné zmeniť svoje zdravie len za 21 dní. Či už chcete schudnúť po pôrode, posledných 5 kg alebo desiatky kilogramov, tento program vám pomôže zmeniť život nastálo.
Chris a Heidi predstavujú svoje tajomstvo pre úspešné chudnutie pomocou diéty a cvičenia a detailne sa zameriavajú na to, ako docieliť trvalé duševné zmeny k udržaniu váhy navždy. S ich pomocou čitatelia uvidia skrytú cestu premeny, budú sprevádzaný rýchlym a zábavným cvičením, pochutia si na množstve výborných receptov, nájdu tipy pre nákup potravín, prípravu pokrmov a omnoho viac.

Pevná väzba, 332 strán
Vydavateľstvo: Timy Partners

 

Varíme diabetikom

Diabetici sa zaujímajú o recepty a rady, ako si majú každý deň zložiť svoj jedálny lístok. Preto vrchná diétna sestra Mária Štefáková z Národného endokrinologického a diabetologického ústavu v Ľubochni pripravila kuchársku knihu s presným návodom, akým spôsobom sa majú stravovať, aby udržali svoju glykémiu na dobrej úrovni.

Tvrdá väzba, 192 strán
Vydavateľstvo: Danica Janiaková PhDr.

 

 

Rastlinné antibiotiká

Nová publikácia vás naučí využívať prírodné zdroje a liečiť najrôznejšie ochorenia bez chemických liečiv. Časté užívanie antibiotík totiž ničí prirodzené kultúry, vytvára rezistenciu na ich liečbu a následné infekcie, pri ktorých napokon klasické antibiotiká nezaberajú. Príroda má svoju vlastnú lekárničku. Zoberte si na pomoc zásoby komory - med, cesnak, citrón, čajovníkový olej, nechtík, či propolis. Všetko prírodné zdroje so silnými účinkami, ktoré ponúkajú aj preventívne riešenie na boj proti chorobám. Mnohé z nich sú prospešné aj na rôzne kožné neduhy. Prírodné antibiotiká sú lacnejšie, účinnejšie, šetrnejšie a dostať ich bez predpisu.

Paperback, 128 strán
Vydavateľstvo: Noxi

 

 

 

—————

Späť


Komentár

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


přesný čas
Meniny na web