MAMINA

 Mama je fenoménom tejto planéty. Ako nositeľka života bola v jej histórii a u mnohých národov skutočne oceňovaná. Úloha otca je tiež nepopierateľne dôležitá ako pre dieťa i pre samotnú ženu, no bremeno ťarchavosti nesie na seba po každý raz matka. Väčšina vníma túto úlohu maximálne zodpovedne a preto si kladie mnohé otázky v snahe nič nepokaziť a poskytnúť svojmu dieťaťu len to najlepšie z najlepšieho. Pokúsime sa postupne nachádzať všetky správne odpovede, ktoré súvisia ako s tehotenstvom tak so starostlivosťou o dieťatko.

(foto: www.freedigitalphotos.net)


Náš tipTorty na detskú oslavu

Kto pripravuje oslavu synových narodenín alebo inú podobnú party, kde sú hlavným aktérom deti, musí voliť aj vhodný spôsob pohostenia. Najlepšími tortami sú tie vytvorené s fantáziou. A deťom najviac učarujú motívy so zvieratkami. Napríklad efektná levia torta, chutné koláčiky v tvare ježkov a rozkošná koláč s motívom pandy.


Tajomstvá tehotenstva odkrývame v rubrike Zázrak dlhý deväť mesiacov, starostlivosť o najmenších rieši okienko Prvý rok života a články v súvislosti s väčšími deťmi obsahuje rubrika Rastieme, rastieme.


MENŠTRUAČNÝ  KALENDÁR

Potrebujete si vypočítať svoje plodné a neplodné dni? Pomôže vám manuál zrozumiteľný pre každú ženu, ktorá plánuje dieťatko alebo naopak sa chce ochrániť pred neželaným tehotenstvom.


Dieťaťom netraste


Nemusíte vážiť tonu


Šatka či autosedačka


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


přesný čas

Letné riziká


Ideálna školská taška