MAMINA

 Mama je fenoménom tejto planéty. Ako nositeľka života bola v jej histórii a u mnohých národov skutočne oceňovaná. Úloha otca je tiež nepopierateľne dôležitá ako pre dieťa i pre samotnú ženu, no bremeno ťarchavosti nesie na seba po každý raz matka. Väčšina vníma túto úlohu maximálne zodpovedne a preto si kladie mnohé otázky v snahe nič nepokaziť a poskytnúť svojmu dieťaťu len to najlepšie z najlepšieho. Pokúsime sa postupne nachádzať všetky správne odpovede, ktoré súvisia ako s tehotenstvom tak so starostlivosťou o dieťatko.

(foto: www.freedigitalphotos.net)
Náš tip

V kráľovstve hračiek

V kráľovstve hračiek

Mamina – Dieťa   Možno majú mnohé mamičky či ockovia pre svoje batoľa odložených v skrini už dosť darčekov. No sú aj takí, ktorí len...

Viac

—————


Tajomstvá tehotenstva odkrývame v rubrike Zázrak dlhý deväť mesiacov, starostlivosť o najmenších rieši okienko Prvý rok života a články v súvislosti s väčšími deťmi obsahuje rubrika Rastieme, rastieme.

MENŠTRUAČNÝ  KALENDÁR

Potrebujete si vypočítať svoje plodné a neplodné dni? Pomôže vám manuál zrozumiteľný pre každú ženu, ktorá plánuje dieťatko alebo naopak sa chce ochrániť pred neželaným tehotenstvom.


Dieťaťom netraste


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


Nemusíte vážiť tonu