AKTUÁLNA TÉMA: Pomoc pre pleť z kuchyne. Jednoduché rady, ako si zlepšiť stav pleti bez veľkých investícií. Stačí siahnuť po domácich zásobách. Na záchranu krásy si môžeme zobrať mlieko, ale i pivo, osvedčené vajíčko, zaručene zdravý med, surový zemiak či dokonca kávu alebo aj vrecúško z čaju. Alebo to skúsme s obyčajnou kuchynskou soľou.


Najnovšie sme pripraviliVývar je pohladením pre žalúdok

Aj v lete padne dobre ľahký zeleninový vývar , ktorý môže byť aj účinným podporným prostriedkom. Posilní a zvlhčí organizmus a nezaťaží tráviaci systém. Existujú dobré finty vrátane francúzskej na uvarenie skutočne chutného. A dôležité sú aj polievkové závarky, ktoré polievku dochutia a zahustia.ČO NAKÚPIŤ, ČO UVARIŤ

Vyprážané hríby

Originálna chuť hríbov nesklame. Chutia v polievke, s vajíčkom, ale aj ako hlavné jedlo vyprážané. Nemusia byť vždy obalené v strúhanke, pre zmenu môžeme použiť cestíčko.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/vyprazane-hriby/
Originálna chuť hríbov nesklame. Chutia v polievke, s vajíčkom, ale aj ako hlavné jedlo vyprážané. Nemusia byť vždy obalené v strúhanke, pre zmenu môžeme použiť cestíčko.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/vyprazane-hriby/

Originálna chuť hríbov nesklame. Chutia v polievke, s vajíčkom, ale aj ako hlavné jedlo vyprážané. Nemusia byť vždy obalené v strúhanke, pre zmenu môžeme použiť cestíčko. Hríby očistíme, ale neumývame. Potom ich pokrájame... viac

pozdĺž nožičky na plátky hrubé 1 cm. Posolené ich obalíme v hladkej múke, potom vo vajciach rozšľahaných s mliekom a napokon v strúhanke.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/vyprazane-hriby/?_ga=2.153207099.220599374.1501949691-1794409988.1501949691

Aktuality - čo nás zaujalo

30.05.2017 16:51

Česi vysielajú zvuky lesa

Celý článok

—————

24.05.2017 17:43

Lunapark v Auparku

Celý článok

—————

10.05.2017 14:28

Premiéra unikátneho filmu

Celý článok

—————

03.05.2017 16:24

Deň pľúcnej hypertenzie

Celý článok

—————

02.05.2017 14:25

Posvietia si na melanóm

Celý článok

—————


KNIŽNÉ NOVINKY

Očarujúca za 21 dní

Kvetiny patria k tomu najkrajšiemu, čo príroda vytvorila a kúzlenie z kvetín – teda tvorba kvetinových dekorácií – vnesie do vášho domova nielen kúsek skutočnej prírody, ale i dotyk ročného obdobia, vo všetkých aranžmánoch sú totiž použité sezónne rastlinky.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/zahrada/
Táto kniha vám zmení život za 21 dní! Pomocou jednoduchých denných aktivít a vďaka radám módnych a stylingových odborníčok sa vám podarí zvýrazniť svoje najlepšie vlastnosti a vyzdvihnúť to

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/kozmetika/

Táto kniha vám zmení život za 21 dní! Pomocou jednoduchých denných aktivít a vďaka radám módnych a stylingových odborníčok sa vám podarí zvýrazniť svoje najlepšie vlastnosti a vyzdvihnúť to... viac


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


přesný čas

Internetová kuchárka

 V internetovej kuchárke sa inšpirujte receptami jedál, autorom mnohých záberov je slovenský fotograf        Fero Spáčil.


Dobré rady

Stručné tipy môžete použiť pri údržbe bytu, šetrení, varení, pestovaní rastlín, skladovaní potravín i riešení kozmetických či zdravotných ťažkostí.


Pre milovníkov flóry