DOMÁCNOSŤ

Útulný a bezpečný domov je ako vajíčko. Dokonalý priestor, kde je ako všetko v prírode v ideálnej rovnováhe a ktorý je navyše perfektne chránený pomyselnou škrupinkou. A tak sa staráme. Čistíme, upratujeme, zbavujeme sa odpadkov, zatepľujeme steny, objednávame kvalitné bezpečnostné dvere a z hypermarketov vláčime tašky plné pracích a dezinfekčných prostriedkov. Nemálo energie a večne sa opakujúci kolobeh. Ale napokon to stojí za to. Cítiť sa doma ako kuriatko vo vajíčku nie je na zahodenie. S výnimkou veľkosti priestoru. V porovnateľných rozmeroch by to, fakt, nebolo ono.

(foto: www.freedigitalphotos.net)


Náš tipNašli ste si už svoj kus lesa?

Strom a jeho množinová podoba – les sa cení nielen pre hospodársku, ale aj estetickú a psychologickú hodnotu. Niet lepšej polievky pre dušu, ako je tá uvarená z farebnosti a vône jesene. So šuchotajúcimi listami pod nohami. Mimochodom, pre záhradkárov užitočný prírodný produkt. Ale občas aj riziko pre hrajúce sa deti.


Krátke a užitočné rady, ktoré pomôžu zorientovať sa rýchlo pri riešení problémov, hľadajte na tematických stránkach Upratovanie a údržba, Staráme sa o textílie, Čo so škvrnami, Nevítaný hmyz a Ako ušetriť.

 


Námety banálne, ale účinné

Nechajte sa inšpirovať

Nechajte sa inšpirovať

Domácnosť   Ešte krátko k malým domácim nehodám, ktoré nám tematicky nezastrešila ani jedna z rubrík. Občas nám praskne porcelán alebo poškriabeme sklenený pohár po babičke. Aj takéto škody sa dajú zvrátiť. Nie návratom v čase do...

Viac

—————


Šetrné chladenie


Pozor, horí!


Pohovka v pohode


Perieme                      detskú bielizeň


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


přesný čas

Čistíme bez chémie


Pre čistotu záclon