AKTUÁLNA TÉMA: V lete vždy poteší možnosť si zaplávať či si dopriať pôžitok z potápania. Príjemný pobyt pri vode môže mať aj tienisté podoby. Najmä, ak nedávame pozor na šantiace dieťa, ktoré sa začne topiť, alebo nás ohrozí infekcia z prírodného rybníka či množstvo chlóru v bazéne. Pre riziko tragickej situácie by mali rodičia svojej ratolesti zabezpečiť plavecký výcvik.


Aby sme neprišli o chuť jahôd

Jahody si ideálnym ovocím na prípravu múčnikov a dezertov, preto ich radi využívame pri pečení a dochucovaní počas celého roka. Poďme si povedať, ako si pripraviť tradičný jahodový džem alebo jahody správne zamraziť či už v celku, pokrájané a posypané cukrom alebo ako jahodový pretlak.


Najnovšie sme pripravili
Levanduľové leto

Levanduľa zvykne nádherne zafarbiť  záhradné záhony,  práve sa začína obdobie jej kvitnutia. Máme opäť šancu, aby táto rastlinka čerstvo rozvoňala domácnosť. Aj vďaka doma vyrobenému mydlu či sviečke. A aby sme pri nej ľahšie zaspávali a riešili drobné telesné problémy, ale aj viaceré zdravotné ťažkosti. Alebo si urobili chutný marhuľový džem s levanduľou.ČO NAKÚPIŤ, ČO UVARIŤ

Vyprážané hríby

Originálna chuť hríbov nesklame. Chutia v polievke, s vajíčkom, ale aj ako hlavné jedlo vyprážané. Nemusia byť vždy obalené v strúhanke, pre zmenu môžeme použiť cestíčko.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/vyprazane-hriby/
Originálna chuť hríbov nesklame. Chutia v polievke, s vajíčkom, ale aj ako hlavné jedlo vyprážané. Nemusia byť vždy obalené v strúhanke, pre zmenu môžeme použiť cestíčko.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/vyprazane-hriby/

Originálna chuť hríbov nesklame. Chutia v polievke, s vajíčkom, ale aj ako hlavné jedlo vyprážané. Nemusia byť vždy obalené v strúhanke, pre zmenu môžeme použiť cestíčko. Hríby očistíme, ale neumývame. Potom ich pokrájame pozdĺž nožičky... viac


Aktuality - čo nás zaujalo

15.06.2017 16:18

Terapia slovom i obrazom

Celý článok

—————

09.06.2017 16:51

Košičan najlepším barmanom Slovenska

Celý článok

—————


KNIŽNÉ NOVINKY

Očarujúca za 21 dní

Kvetiny patria k tomu najkrajšiemu, čo príroda vytvorila a kúzlenie z kvetín – teda tvorba kvetinových dekorácií – vnesie do vášho domova nielen kúsek skutočnej prírody, ale i dotyk ročného obdobia, vo všetkých aranžmánoch sú totiž použité sezónne rastlinky.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/zahrada/
Táto kniha vám zmení život za 21 dní! Pomocou jednoduchých denných aktivít a vďaka radám módnych a stylingových odborníčok sa vám podarí zvýrazniť svoje najlepšie vlastnosti a vyzdvihnúť to

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/kozmetika/

Táto kniha vám zmení život za 21 dní! Pomocou jednoduchých denných aktivít a vďaka radám módnych a stylingových odborníčok sa vám podarí zvýrazniť svoje najlepšie vlastnosti a vyzdvihnúť to... viac


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


Internetová kuchárka

 V internetovej kuchárke sa inšpirujte receptami jedál, autorom mnohých záberov je slovenský fotograf        Fero Spáčil.


Dobré rady

Stručné tipy môžete použiť pri údržbe bytu, šetrení, varení, pestovaní rastlín, skladovaní potravín i riešení kozmetických či zdravotných ťažkostí.


Pre milovníkov flóry


Pomôžu profesionáli

Potrebujeme postrážiť malého syna, vygruntovať byt alebo doniesť nákup cez internet? Žiadny problém. Existujú firmy, ktoré ponúkajú služby profesionálov.