AKTUÁLNA TÉMA: Kukurica je chutná aj zdravá. Leto nám poskytuje okrem iných radostí aj potešenie z čerstvých plodov. K žltým zázrakom plných slnka patrí kukurica, ktorá môžu aj diabetici či pacienti s celiakiou. Uvariť či radšej upiecť? A možno ulahodí najviac šalát alebo kukuričná kaša.


Najnovšie sme pripraviliRajčiaková sezóna vrcholí...

..., mali by sme myslieť na zadné vrátka. Dobrá téma najmä pre majiteľov záhradky, úrodu zdravých rajčiakov treba spracovať. Môžeme ich usušiť alebo z nich pripraviť nátierku či pretlak. A využiť môžeme aj zelené rajčiaky.ČO NAKÚPIŤ, ČO UVARIŤ

Vyprážané hríby

Originálna chuť hríbov nesklame. Chutia v polievke, s vajíčkom, ale aj ako hlavné jedlo vyprážané. Nemusia byť vždy obalené v strúhanke, pre zmenu môžeme použiť cestíčko.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/vyprazane-hriby/
Originálna chuť hríbov nesklame. Chutia v polievke, s vajíčkom, ale aj ako hlavné jedlo vyprážané. Nemusia byť vždy obalené v strúhanke, pre zmenu môžeme použiť cestíčko.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/vyprazane-hriby/

Originálna chuť hríbov nesklame. Chutia v polievke, s vajíčkom, ale aj ako hlavné jedlo vyprážané. Nemusia byť vždy obalené v strúhanke, pre zmenu môžeme použiť cestíčko. Hríby očistíme, ale neumývame. Potom ich pokrájame... viac

pozdĺž nožičky na plátky hrubé 1 cm. Posolené ich obalíme v hladkej múke, potom vo vajciach rozšľahaných s mliekom a napokon v strúhanke.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/vyprazane-hriby/?_ga=2.153207099.220599374.1501949691-1794409988.1501949691

Aktuality - čo nás zaujalo

08.08.2017 21:20

Veľkolepá show na Vígľaši

Celý článok

—————

03.07.2017 12:30

Časopis 50+ letne poinformuje

Celý článok

—————

15.06.2017 16:18

Terapia slovom i obrazom

Celý článok

—————

09.06.2017 16:51

Košičan najlepším barmanom

Celý článok

—————

02.06.2017 12:25

Navštívte barokové festivaly

Celý článok

—————


KNIŽNÉ NOVINKY

Očarujúca za 21 dní

Kvetiny patria k tomu najkrajšiemu, čo príroda vytvorila a kúzlenie z kvetín – teda tvorba kvetinových dekorácií – vnesie do vášho domova nielen kúsek skutočnej prírody, ale i dotyk ročného obdobia, vo všetkých aranžmánoch sú totiž použité sezónne rastlinky.

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/zahrada/
Táto kniha vám zmení život za 21 dní! Pomocou jednoduchých denných aktivít a vďaka radám módnych a stylingových odborníčok sa vám podarí zvýrazniť svoje najlepšie vlastnosti a vyzdvihnúť to

Viac tu: http://domarada.webnode.sk/news/kozmetika/

Táto kniha vám zmení život za 21 dní! Pomocou jednoduchých denných aktivít a vďaka radám módnych a stylingových odborníčok sa vám podarí zvýrazniť svoje najlepšie vlastnosti a vyzdvihnúť to... viac


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


přesný čas

Internetová kuchárka

 V internetovej kuchárke sa inšpirujte receptami jedál, autorom mnohých záberov je slovenský fotograf        Fero Spáčil.


Dobré rady

Stručné tipy môžete použiť pri údržbe bytu, šetrení, varení, pestovaní rastlín, skladovaní potravín i riešení kozmetických či zdravotných ťažkostí.


Pre milovníkov flóry